1. Пасажири, які прибувають до Німеччини з країн з високим ризиком зараження коронавірусом, та пасажири з кінцевим пунктом призначення – Німеччина, зобов’язані мати при собі:

1.1 Результат негативного тесту, взятого не пізніше ніж за 48 годин до прибуття до Німеччини (ПЛР, Антиген, RT-LAMP)

Або

1.2 Довідка про вакцинацію (при необхідності двох щеплень необхідно зробити другу вакцинацію не менше ніж за 14 днів до прибуття до Німеччини)

Або

1.3 Результат позитивного ПЛР-тесту більше 21 дня, але не більше 6 місяців.

Сертифікати мають бути німецькою, англійською або французькою мовами. Якщо пасажир не має жодного з цих сертифікатів, необхідно негайно з пройти тест на COVID-19, як тільки він прибуде до Німеччини.

2. DEA (Електронна форма для в’їзду до Німеччини), яка повинна бути надана при проходженні паспортного контролю в Німеччині. Форму можна заповнити, перейшовши за посиланням www.einreiseanmeldung.de

3. Пасажири, які прибувають до Німеччини з країн з високим ризиком зараження коронавірусом, зобов’язані пройти 10-денний карантин. Залежно від правил конкретної землі карантин можна скоротити до 5 днів, якщо буде негативний тест.

Пасажири, які подорожують через Німеччину (транзитом не більше 24 годин), повинні перевірити правила в’їзду в країну кінцевого призначення. Наведені вище правила не поширюються на транзитних пасажирів.

Країни з підвищеним ризиком зараження коронавірусом можна побачити за посиланням:
https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html

Винятки для пасажирів, які літають у відрядження:
Загальні для Німеччини: карантин не потрібен, якщо пасажир провів не більше 96 годин в країні з підвищеною поширеністю коронавірусної інфекції.
Земля Гессен: ніяких обмежень на в’їзд до Німеччини, якщо пасажир провів не більше 72 годин в країні з підвищеним ризиком зараження коронавірусом. Дотримання карантину не потрібно, якщо пасажир провів від 72 до 120 годин в країні з підвищеною поширеністю коронавірусної інфекції.