Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило оновлену статистику щодо кількості нових захворювань на коронавірус COVID-2019.

«Завдяки» погіршенню епідеміологічної ситуації в Україні за пройдешні 14 днів, кількість країн так званої «зеленої» зони збільшилось у порівнянні з попередньою статистикою.0989598954

Наразі Україна піднялась на 5 позицій та займає 66 рядок в рейтингу країн за найбільшою кількістю нових хворих на коронавірус за останні 14 днів у відношенні до 100 тисяч населення. 

Таки чином, до зеленої зони перемістилися такі країни, як Російська Федерація, Філіпіни, Сербія.

Перелік країн червоної і зеленої зони від Мінздраву України станом на 21 серпня 2020 р.

Якщо пасажир прибуває з країн зеленої зони, він може вільно пересуватись Україною після в’їзду в країну.

Якщо людина приїхала з країни червоного списку, вона має пройти 14-денну обсервацію в спеціальному закладі, самоїзоляцію вдома з використанням застосунку «Дій вдома».

Перервати самоізоляцію можна отримавши негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус в лабораторіях України. Пункти забору аналізів відкриті в аеропортах Бориспіль, Жуляни, Львів, Одеса та Харків.

Також можна пройти ПЛР — тест за кордоном, не більше ніж за 48 годин до перетину кордону України. Проте, поки що ця процедура не визначена, тому ми рекомендуємо здати аналізи вже в Україні.