З 31 січня 2021 року всі пасажири, які прибувають в Дубай з будь-якого пункту відправлення (включаючи країни Перської затоки), повинні мати негативну довідку про ПЛР-тест на COVID-19, дійсну не більше 72 годин від вильоту до вильоту.

Діти віком до 12 років та пасажири з вадами середнього та важкого віку не підлягають тестуванні.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай тільки з перелічених нижче країн, також зобов’язані надати негативний результат ПЛР-тесту не більше ніж за 72 години до вильоту.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай з країн, не зазначених нижче, не повинні мати результат тесту, якщо цього не вимагає наступний/кінцевий пункт призначення.

Афганістан, Ангола, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, Камбоджа, Чилі, Хорватія, Кіпр, Чехія, Джибуті, Єгипет, Еритрея, Ефіопія, Грузія, Гана, Гвінея, Угорщина, Індонезія, Індія, Іран, Ірак, Ізраїль, Кот-д’Івуар, Йорданія, Кенія, Ліван, Мальта, Молдова, Чорногорія, Марокко, М’янма, Нігерія, Непал, Пакистан, Філіппіни, Румунія, Російська Федерація, Руанда, Сенегал, Словаччина, Сомаліленд, ПІВДЕННА Африка, Південний Судан, Судан, Сирія, Таджикистан, Танзанія, Туніс, Туркменістан, Уганда, Україна, Узбекистан, В’єтнам, Замбія, Зімбабве.

Пасажири, які подорожують з вищезазначених країн, кінцевим пунктом призначення яких є Дубай – по прибуттю повинні будуть пройти другий безкоштовний ПЛР-тест в аеропорту DXB і дотримуватися самоізоляції до отримання результатів тесту: тест повинен пройти методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Інші сертифікати на тестування, включаючи експрес-тести, тести на антитіла та набори для домашнього тестування, не приймаються в Дубаї.

ПЛР-тестування дозволяється робити в будь-якій лабораторії країни вильоту, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус.

Результат тесту повинен бути надрукований і написаний англійською / арабською мовами, цифрові копії не приймаються.

Якщо ваша подорож починається з Індії, Пакістану або Бангладеш, ПЛР-тест слід робити тільки в одній з рекомендованих лабораторій.

Щоб зареєструватися в ОАЕ, а також отримати результат повторного тестування, необхідно завантажити мобільний додаток COVID19 DXB Smart з Apple App Store або Google Play Маркет.