Нідерланди: оновлені вимоги для в’їзду

Уряд Нідерландів оголосив про введення додаткових заходів * по мінімізації поширення COVID-19. Введена заборона на польоти в / з Великобританії, а також з Південної Африки і Південної Америки. Клієнти будуть проінформовані, також діє політика зміни і скасування бронювань Air France і KLM COVID-19

Для всіх пасажирів, які подорожують в Амстердам або через нього, обов’язковим є наявність негативного тесту ПЛР або LAMP, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття. З 23 січня 2021 року клієнтам, які подорожують з країн “з високим рівнем ризику”, потрібен також негативний експрес-тест на антигени на додаток до тесту ПЛР або LAMP. Експрес-тест на антиген необхідно здати за 4 години до вильоту.

Франція: оновлені вимоги до в’їзду

З 24 січня 2021 року пасажири, які летять до Франції (кінцевий пункт призначення), повинні пред’явити негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 перед посадкою в літак. Тест повинен бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до вильоту.

Залежно від того, звідки клієнт відправляється (в тому числі заморські території Франції) йому може знадобитися надати сертифікат (travel certificate) і пройти семиденний карантин зі здачею другого ПЛР тесту в кінці цього періоду.