Міністерство інфраструктури України, в особі її очильника, Владислава Криклія, повідомило, що відтепер громадяни України зможуть вільно літати внутрішними рейсами без паперових ідентифікаційних документів.

Відсьогодні в аеропорту «Бориспіль» подорожуючі внутрішніми рейсами можуть пред’являти цифрові версії паспорту громадянина України або біометричний закордонний паспорт через додаток «Дія».

 Відповідні зміни в технологічні інструкції аеропорту затверджені Державною авіаційною службою України.

Після прибуття в аеропорт на пункті контролю авіабезпеки пасажир має відкрити додаток на смартфоні і показати екран для зчитування QR-коду. Після цього йому буде дозволено здійснити політ.

Подорожуємо Україною зручно та безпечно!

 
Дія — держава в смартфоні.

Встановивши Дію, ви зможете вільно користуватися ID-карткою та біометричним закордонним паспортом, цифровим водійським посвідченням, студентським квитком, свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу та страховим полісом.
Для отримання електронних версій своїх документів просто завантажте застосунок та авторизуйтеся. Вони з’являться у застосунку автоматично, якщо в реєстрі є повні дані.

Дія як одне з ключових джерел комунікації держави з українцями за допомогою push-повідомлень інформуватиме користувачів про новини та заходи щодо запобігання розповсюдження COVID-19.

Деталі:
— Термінові інформаційні повідомлення.
— Відображення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
— Відображення біометричного закордонного паспорта.
— Відображення студентського квитка.
— Відображення водійського посвідчення.
— Відображення свідоцтва про реєстрацію авто, яке вам належить.
— Відображення страхового полісу.
— Авторизація через BankID.
— Онлайн та автономний режим.
— Перевірка дійсності цифрових документів через тимчасовий QR-код.
— Онлайн-підтримка та чатботи.

Дія — зручно, непомітно, людяно.