Новина про видачу віз в Таїланд була позитивною, але нам вони поки не світять. Процедура їх отримання:

Special Tourist Visa – Спеціальна Туристична Віза.

Альтернативна туристична віза була анонсована на днях для підтримки відновлення туризму через закритого кордону Таїланду. За планами хв. Туризму приймати будуть вони приблизно 1200 осіб за цим візами, які за їхніми підрахунками будуть генерувати близько 1 млрд бат в місяць. Чекаємо деталей від ТАТ (Туристична Асоціація Таїланду).

Поточні вимоги для бажаючих прилетіти за цією ж візою (неофіційно):

– Оформити її можна тільки за межами Таїланду, перебуваючи в Таї оформити її МОЖНА!
– Сертифікат про відсутність судимості (поки незрозуміло потрібен після прильоту або при оформленні візи)
– Візу оформити можна тільки через посольство з попередньою подачею через спеціальних агентів від хв. туризму. Список буде на сайті хв. туризму протягом тижня.
– Розглядати будуть на видачу STV візи заяви тільки від громадян тих країн, в яких не було жодного випадку за останні 28 днів
– Документ, що підтверджує оплату проживання в готелі ASQ / ALSQ для 14-денного карантину.
– Документ, що підтверджує оплату проживання в готелі / вілла / кондомініум після закінчення карантину. оплата повинна бути на весь термін проживання. Даний пункт не потрібен якщо є будинкова книга, яка підтверджує що ви власник нерухомості і будете жити у себе в квартирі / віллі.
– Обов’язкова медична страховка з мінімальним покриттям на 100 000 $ на весь період перебування в Таїланді. Причому за чутками страховку потрібно буде купити ТІЛЬКИ від тайських страхових.
– Зворотні підтверджені квитки.
– Негативний ПЛР тест до прильоту, для авіакомпанії.
– По прильоту обов’язковий 14-денний карантин в ASQ / ALSQ готелі

По прильоту в Таїланд:
– Обов’язкова перевірка і ПЛР тест
– Якщо тест негативний, то отримують STV штамп на 90 днів і відправляються в ASQ готель який вони забронювали заздалегідь. Якщо позитивний, то відправляють в госпіталь на карантин (за рахунок мандрівника) чи потім обов’язковий додатковий карантин після того, як «вилікується» незрозуміло. Чи ставлять в цьому випадку штамп прильоту, незрозуміло.
– Залишати ASQ готель на час карантину заборонено, і обов’язково потрібно дотримуватися запобіжних заходів і рекомендації МОЗ, які видадуть по прильоту
– У період проживання в ASQ готелі можна буде робити покупки через інтернет, але тут є підступ, купувати можна буде тільки те, що дасть ТАТ (я не здивуюся якщо ціни буду там вище в 10 разів, треба ж туризм піднімати)
– Після закінчення відсидки на карантині потрібно буде встановити спеціальний додаток для відстеження
– Після всіх тестів і перевірок буде дозволено подорожувати по Таїланду. Але при кожному заселенні потрібно звітувати в додатку.