Нещодавно влада Франції та Нідерландів змінила обмеження на поїздки до та з країни, що в кінцевому варіанті має призвести до повного відкриття кордонів:

Уряд Нідерландів вирішив розділити країни на 4 категорії відповідно до ризику розповсюдження COVID-19 (жовтий, помаранчевий, червоний, червоний з високим ризиком COVID-19), також відрізняються вимоги до тестування ПЛР та вимоги до самоізоляції. Україна розташована в помаранчевій зоні, що дозволяє подорожувати з Києва до Амстердаму, як кінцевого пункту призначення, за вимогою негативного ПЛР-тесту, що проводився за 72 години до прибуття, а транзитним пасажирам більше не потрібні негативні ПЛР-тести . Детальну інформацію можна знайти на веб-сайті уряду Нідерландів.

Уряд Франції вирішив відновити потік туристів між Францією та іншими країнами з 9 червня 2021 р. за моделлю, що варіюється залежно від стану здоров’я третіх країн та вакцинації подорожуючих. Було введено подібний розподіл для країн на 3 категорії (зелену, помаранчеву та червону). В даний час Україна знаходиться в помаранчевій зоні, що дозволяє нашим громадянам відвідувати Францію із сертифікатом про вакцинацію. Вакцини, визнані Францією, є вакцинами, що підтверджені Європейським Медичним Агентством (EMA): Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson. Детальну інформацію можна знайти на веб-сайті уряду Франції.