З завтрашнього дня, 28 липня, громадяни Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косова, Боснії і Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту можуть в’їхати в Болгарію за умови надання негативного ПЛР-тесту, проведеного в останні 72 години. Для громадян України вимога пройти негативний ПЛР-тест дійсна з 30 липня. Це зрозуміло з наказу міністра охорони здоров’я проф. Костазіна Ангелова.

Іноземні громадяни, які подорожують з інших третіх країн за значними причинами, можуть прибути до Болгарії з негативним тестом ПЛР. Значними причинами в наказі міністра охорони здоров’я є: діяльність сезонних сільськогосподарських робітників та робітників у туристичному господарстві; Особи, які подорожують з навчальними цілями; Гуманітарні та торговельні, економічні та інвестиційні.

ПЛР-тест не вимагається для осіб, які прибувають в Болгарію з країн-членів ЄС, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Шенгенської зони, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Корея, Таїланду, Тунісу, Східної Республіки Уругвай. Вони не підлягають 14-денний карантинний.

За матеріалами сайту https://coronavirus.bg/bg/news/440