Відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря Республіки Казахстан від 23 жовтня 2020 р №59, з 26 жовтня 2020 року всі пасажири (незалежно від громадянства), які прибувають в Казахстан із зарубіжних країн, повинні мати довідку, що підтверджує негативний результат ПЛР тесту на коронавірус. Довідка вважається дійсною протягом 3 діб c дати видачі результату до моменту перетину кордону Республіки Казахстан.

У разі відсутності довідки пасажири не будуть прийняті на борт повітряного судна з аеропорту вильоту.
Хоча це і може здатися складним на перший погляд, здача ПЛР тесту за кордоном не є проблемою. Ви зможете пройти його досить легко, вибравши лабораторію з найзручнішим для вас розташуванням в аеропорту або в місті зі списку нижче, який ми підготували для вашої зручності.

Будь ласка, зверніть увагу:

Цей список не є вичерпним. Довідки, отримані в інших сертифікованих лабораторіях, не зазначених в даному списку, вважаються дійсними.
Для транзитних пасажирів, які прямують міжнародними рейсами через Казахстан, довідка ПЛР не потрібно, якщо вони не покидають транзитну зону аеропорту. Вам буде потрібно ПЛР довідка, що підтверджує негативний результат на коронавірус, тільки в разі перетину кордону Республіки Казахстан.
Дітям до 5 років проходити тест не потрібно.

Нагадуємо, що з зимового розкладу, що вступить в дію 25-го жовтня, авіакомпанія Air Astana виконуватиме один рейс на тиждень, по суботах.