Згідно оновленої інформації  та підтвердження прикордонної служби Тунісу, для перетину кордону громадяни України мають попередньо отримати візу або мати туристичний пакет з готельним ваучером, заброньований через туристичну агенцію. Бронювання готелю, зроблені пасажиром самостійно, не вважаються підставою для безвізового в’їзду.

Таким чином, безвізовий режим діє для українців, які їдуть відпочивати в складі туристичної групи, віза безкоштовно видається в самому аеропорту. В рамках індивідуального туризму необхідно оформляти стандартну національну візу (вартість близько 7 $).

Якщо ви плануєте відвідати Туніську Республіку в приватному порядку, транзитом, по інтересам, пов’язаним з бізнесом і тому подібним, про отримання дозволяючих в’їзд документів, необхідно потурбуватися заздалегідь.

Стандартна короткострокова віза в Туніс дасть вам право перебувати в країні протягом 30 діб з дня відкриття. Такий самий термін у туристичної візи, що оформляється в аеропорту при в’їзді. Також консульство може видавати візу з терміном знаходження у державі 90 днів або строго на час, який ви плануєте провести у Тунісі, згідно заброньованих квитків.

Отримання візи потребує від вас збору певних документів, оформлення їх.

Документи на візу в Туніс

Оформлення візи в Туніс в консульстві країни потребує підготовки:

  • діючого не менше 3 місяців після завершення поїздки паспорта для закордонних поїздок, копія його першої сторінки;
  • фотокартки 3 х 4 кольорової або чорно-білої;
  • анкети на отримання візи (мова французька або англійська);
  • запрошення від зустрічаючої сторони для гостьового, приватного візиту (оригінал, факс, скан), завірена в місцевому муніципалітеті за адресою проживання туніської сторони;
  • копія оформленого запрошення повинна бути надіслана в посольство електронною поштою або факсом;
  • запрошення від туніської організації для ділового візиту;
  • довідка з роботи, навчання для студентів, учнів, свідоцтво приватного підприємця;
  • нотаріальна довіреність на вивіз дітей — для неповнолітніх.

Віза в Туніс — терміни оформлення

Якщо мета вашого візиту передбачає відкриття візи через Посольство, то потурбуватися про її отримання необхідно хоча б за тиждень до запланованого візиту. Отримати візу в Туніс в середньому можна за 3 — 5 днів. При гострій необхідності можливе оформлення протягом 1 доби.

picture by mehdi.ch photography ©