З 1-го березня 2021 року пасажири, які подорожують до Азербайджана (Баку), повинні надавати довідку про проходження ПЛР-тесту з QRкодом.

Пасажири з довідками без QRкоду не будуть прийняті до перевезення.

Умови тимчасового в’їзду до Азербайджану: окрім громадян та резидентів Азербайджану, дозволено з посвідками на проживання та за рішенням Оперативного Штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки.

Прямі рейси плануються до виконання  за розкладом:

з  8-го березня по понеділках та четвергах: Київ (Бориспіль) 11:20  –  Баку 16:40; Баку 08:00 – Київ (Бориспіль) 09:25  –  (AZERBAIJAN HAVA YOLLARY)

з 23-го березня по вівторках та суботах : Київ (Бориспіль) 09:40  –  Баку 15:00; Баку 16:00 – Київ (Бориспіль) 17:50   (UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES)

 

Особливості по країні

До 01.04.2021 діє режим карантину.

Іноземцям заборонено в’їзд до Азербайджанської Республіки  окрім:

– членів сімей громадян Азербайджану, а також осіб, які не є громадянами Азербайджану, але мають дозвіл на проживання в країні;

– представників дипломатичних відомств, консульських установ, міжнародних організацій та членів їх сімей;

– в інших випадках, за рішенням Оперативного Штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки.

За рішенням Уряду Азербайджану, при в’їзді на територію особа має надати сертифікат, що підтверджує негативний результат ПЛР діагностування коронавируса (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 48-годин до перетину кордону.

Інспекційним органом охорони здоров’я і праці в прикордонному пропускному пункті негайно проводиться огляд (в тому числі вимірюється температура, додаткові питання при клінічних симптомах, характерних для інфекції), перевіряється наявність сертифіката.

За результатами огляду, особа госпіталізується, якщо є відповідні симптоми.

В разі відсутності відповідного сертифікату  у особи збирають проби для дослідження в “пунктах відбору проб” в аеропорту чи пунктах перетину сухопутного кордону.

Особа підлягає обов’язковій самоізоляції до отримання негативного результату  ПЛР дослідження. Дослідження проводиться за рахунок особи, яка прибула до Азербайджану.

Результати дослідження ПЛР надаються досліджуваній особі не пізніше 48 годин. У разі негативного результату ПЛР дослідження , особа звільняється від самоізоляції.