З 9 червня мандрівники з країн Євросоюзу, а також з Австралії, Республіки Корея, Новій Зеландії і Ізраїлю зможуть вз’езжать до Франції при наявності документа про проходження вакцинації від коронавируса або свідоцтва про ПЛР-тесті.

Прийом туристів буде здійснено з урахуванням питань санітарної безпеки. У зв’язку з цим була розроблена карта, на якій країни були розділені на три групи – зелену, оранжеву і червону.

В’їзд туристам з країн червоної зони (такі як Південна Африка, Туреччина і Бразилія) дозволено лише за наявності важливої ​​причини.

Помаранчевий колір країни означає, що вірус в цих країнах контролюється, але все ще циркулює. Сюди увійшло більшість країн, включаючи США, Великобританію, Україну. Якщо туристи з цих країн вакциновані, то їм потрібно надати ПЛР-тест. Якщо вони не пройшли вакцинацію, то їм для в’їзду до Франції потрібно надати документ про наявність особливих обставин, наприклад сімейних або професійних.

Нагадаємо, що у Франції визнані поки такі вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson.

Список країн з розподілом за вказаними зонам поки ще не опублікований на сайті уряду. Франція в даний час зберігає заборону на в’їзд для громадян країн за межами Євросоюзу в зв’язку з триваючою пандемією. Виняток робиться лише при “наявності особливих обставин”.

Список буде переглядатися кожні 15 днів.