Австрійська влада запровадила загальнонаціональний карантин після різкого зростання кількості випадків захворюванні не тільки в Австрії, але й у всій Європі.
 
Таке рішення оголосив канцлер Австрії Олександр Шалленберг, який сказав, що локдаун триватиме 20 днів з 22 листопада по 13 грудня, хоча те саме буде переглянуто через десять днів і скасовано, якщо ситуація покращиться.
 
“Ми не хочемо п’ятої хвилі”, – сказала канцлер на вчорашній зустрічі губернаторів дев’яти австрійських провінцій.
 
У той же час, країна має ввести законний мандат на вакцинацію з 1 лютого 2022 року, ставши першою країною у світі, яка ввела обов’язкову вакцинацію.
 
«В Австрії, у зв’язку з нинішньою ситуацією із зараженням коронавірусом, тимчасовий карантин набуде чинності з 22 листопада до 13 грудня. Поїздки до Австрії з туристичними цілями знову стануть можливими лише після цього періоду», – зазначається на офіційному туристичному сайті Австрії.
 
Раніше австрійська влада прийняла рішення більше не приймати тести на антиген COVID-19 для в’їзду в країну або доступу до внутрішніх приміщень.
 
Крім того, в країні також вирішили припинити дію довідок про щеплення, а це означає, що з 6 грудня сертифікати про щеплення, які підтверджують, що власник прийняв дві дози вакцини, будуть дійсні лише дев’ять місяців.
 
А ми сподіваємось, що за десять днів ситуація покращиться і Австрія та весь світ будуть знову вільними та відкритими для подорожей.