Авіакомпанія «Бєлавіа» почала вимагати заповнення спеціальних декларацій про стан здоров’я від пасажирів, кінцевим пунктом маршруту яких є Мінськ.

Форму можна скачати на сайті авіаперевізника в розділі «COVID-19. Інформація для пасажирів» або отримати на борту літака під час переліту до Білорусі.

Але авіакомпанія з метою зменшення кількості контактів просить пасажирів роздрукувати та заповнити декларацію до вильоту.

Selfdeclaration_form

 

З політикою авіакомпанії у відношенні до збереження здоров’я та безпеки пасажирів та персоналу під час пандемії коронавірусної інфекції Covid-19 можна ознайомитись за посиланням.

В випадках офіційної заборони на в’їзд / виїзд / транзит на територію країни іноземних громадян, а також у випадках вимушеного карантину ви можете:

  • одноразово змінити дату польоту до вильоту рейсу за тим самим маршрутом з періодом подорожі до 31 грудня 2021 без додаткових зборів в межах одного класу обслуговування;
  • одноразово змінити маршрут до вильоту  рейсу без доплат в межах одної преміальної зони програми «Белавиа Лидер». Перелік напрямків та рівні преміальних зон можна знайти за посиланням. Зміни напрямків подорожі можливі лише в випадках відміни рейсу, якщо зміна маршруту відповідає правилам обраного тарифу.

Зміни в квиток можуть бути внесені не пізніше 30 березня 2021 р.

При цьому обов’язково дотримання умов:

  • пасажир є громадянином країни, в’їздо громадян якої заборонений в пункт призначення (країну), вказаний в авіаквитку;
  • прибуття в пункт призначення по авіаквитку припадає під тимчасовий термін дії заборони за виключенням випадків, коли про такі вимоги було відомо на момент придбання/переоформлення авіаквитків.

Для внесения змін або повернень авіаквитка потрібно звертитись за місцем його придбання.