Зі слів СЕО Condor, Ральфа Текентрупа (Ralf Teckentrup), компанія Polish Aviation Group (PGL), власниця польської авіакомпанії LOT Polish Airlines, придбала німецьку авіакомпанію Condor, що забезпечить її майбутнє в довгостроковій перспективі.

LOT Polish Airlines, одна з найстаріших та динамічно зростаючих авіакомпаній Європи, що виконує рейси за більш ніж 120 напрямками, та входить до групи найсильніших гравців в Центральній та Східній Європі. У 2019 показники пасажиропотоку LOT перевищили 10 млн чоловік, що у вдвічі більше, ніж 4 роки тому.

За підтримки надійного інвестора PGL, авіакомпанії LOT і Condor, обєднавши зусилля створюють одну з провідних європейських авіаційних компаній з річним обсягом продажів понад 3,6 млрд. євро і пасажиропотоком близько 20 млн чоловік на рік.

Не змінюючи керівний склад, авіакомпанія Condor зможе розширити мережу польотів та отримати вигоду від синергії між двома авіакомпаніями. Рівень сервісу та надійність перевізника, що зробили Сondor провідним брендом в сегменті «відпочинок» в Європі та кращим партнером для туроператорів в Німеччині, залишаться незмінними для пасажирів авіакомпанії.

Condor буде основною авіакомпанією для відпочинку групи PGL, з пріорітетом зростання в Німеччині та на сусідніх ринках, таким чином  стане однією з провідних європейських туристичних авіакомпаній в регіоні. У складі групи PGL, Condor зможе стабільно розвиватися та збільшити свої показники у майбутньому.

Близько 5000 співробітників висловлюють подяку Уряду, самоврядуванню землі Гессен, політикам, а також туроператорам, діловим партнерам, клієнтам і всім, хто підтримував авіакомпанію протягом останніх чотирьох місяців.