Грузія подовжила заборону на більшість міжнародних авіарейсів до 31 серпня.

Виключення зроблено для регулярних рейсів між Тбілісі та Мюнхеном, Парижем та Ригою, а також евакуаційних, вантажних, урядових та медичних рейсів.

Агентство цивільної авіації Грузії вже заявило про завершення переговорів з авіакомпаніями Air France та Lufthansa про заплановане відновлення рейсів в найближчі дня за дозволеними маршрутами.

Першою до Грузії повернеться німецький авіаперевізник. Lufthansa з 2 серпня буде обслуговувати лінію Мюнхен-Тбілісі на літаках Airbus A319 двічі на тиждень

Air France полетить з Парижу в Тбілісі на літаках A320 и A321 з 8 серпня з аналогічною частотою. Обидві авіакомпанії будуть виконувати нічний розворіт в Грузії, що передбачає виліт з Европи ввечері та повернення з Тбілісі наступного ранку.

Раніше Грузія планувала дозволити регулярне міжнародне авіасполучення за 1 липня, але перенесла цей термін на 1 серпня через погіршення ситуації з пандемією коронавірусної інфекції.

За останні тижні в країні фіксується не більше 10 нових випадків COVID-19 кожного дня, завдяки чому Европейська рада рекомендувала включити Грузію до переліку країн, громадяни яких можуть відвідувати Євросоюз та країни Шенгенської зони, в тому числі із туристичною ціллю.

 

За останні тижні в країні фіксується не більше 10 нових випадків COVID-19 кожного дня, завдяки чому  Европейська рада рекомендувала включити Грузію до переліку країн, громадяни яких можуть відвідувати Євросоюз та країни Шенгенської зони, в тому числі із туристичною ціллю.

 

NOTAM

G0105/20 — COVID-19: FLIGHT RESTRICTIONS.
ALL INTERNATIONAL SCHEDULED FLIGHTS TO/FROM GEORGIA ARE RESTRICTED. RESTRICTIONS DO NOT APPLY TO:
A. FLIGHTS BTN UGTB AND EDDM, LFPG, EVRA.
B. FLIGHTS WHEN AIRCRAFT ARRIVES AT GEORGIAN AIRPORTS WITHOUT
PASSENGERS (FERRY FLIGHT) TO CARRY PASSENGERS DESTINED FOR FOREIGN COUNTRIES.
C. CARGO FLIGHTS, GOVERNMENTAL FLIGHTS, AMBULANCE FLIGHTS, EMERGENCY
LANDINGS, LANDINGS WITH TECHNICAL REASONS (TECHNICAL STOP), AERIAL
WORKS AND SEARCH AND RESCUE OPERATIONS.
FOR ADDITIONAL INFORMATION PLEASE CALL 1505 OR 116001 OR VISIT
WEBSITE WWW.MFA.GOV.GE OR WWW.STOPCOV.GE. 21 JUL 11:15 2020 UNTIL 31 AUG 20:00 2020. CREATED: 21 JUL 11:15 2020

інформація за матеріалами сайту avianews.com