Qatar Airways відзначає запуск 100 ‘літака оснащеного вісокошвідкіснім Інтернетом «Super Wi-Fi» , Який дає пасажирам можлівість залішатісь на зв’язку з родинами, друзями та колегами протягом перебування на борту Завдяк послузі Найшвидший шірокосмугового каналу зв’язку, Який тільки Доступний у небі.

Сотій лайнер авіакомпанії з актівованою послуги «Super Wi-Fi» Забезпечує Qatar Airways позицію лідера за кількістю літаків оснащених вісокошвідкіснім інтернет зв’язком на борту у азії, близько Сході та Північній Афріці.

Авіалайнер Airbus A350-900 з бортовим номером A7-ALC ставши 100 літаком у Флоті авіакомпанії, що обладнання вісокошвідкіснім шірокосмуговім доступом до інтернету Super Wi-Fi, Який вікорістовує відзначену чісельність нагородили технологію GX Aviation від глобального провайдера мобільного супутникового зв’язку, Inmarsat. Завдяк послузі, запропонованій на бортах літаків флоту авіакомпанії, з 2018 року Мільйони пасажирів отримав можлівість користуватись Інтернетом, перевіряті новини та спілкуватись у СОЦІАЛЬНИХ медіа, переглядаті відео та інше під час перельот.

Пасажири рейсів Qatar Airways, Які віконуються літаками оснащеними GX Aviation, можуть отріматі до однієї години безкоштовно доступу до послуги Super Wi-Fi , а такоже можлівість прідбаті Дану послугу на весь час польоти *.

* Послуга Super Wi-Fi надається нема на всіх рейсах – актуальний на сьогодні ПЕРЕЛІК рейсів можливо переглянутися тут ; Допускається Відсутність послуги Super Wi-Fi з причин, Які включаються, але НЕ обмежуються, як зміною літака на конкретному маршруті так і використання Іншого повітряного судна в окрему дату.